Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Spotkanie w sprawie organizacji Festiwalu Wielokulturowego 2020

Spotkanie w sprawie organizacji Festiwalu Wielokulturowego 2020

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie organizacji i grup nieformalnych zawiązujących koalicję na rzecz organizacji Festiwalu Wielokulturowego 2020. Pomimo braku środków w budżecie miasta Krakowa na realizację tego zadania w tym roku, członkowie i członkinie Zespołu Otwarty Kraków wyszli/-ły z inicjatywą kontynuacji wydarzenia, które wrosło już w festiwalowy krajobraz naszego miasta i jest oddolną inicjatywą łączącą migrantów i migrantki oraz mniejszości zamieszkujące Kraków.


Na razie, możemy zdradzić, że powstanie Koalicja na rzecz Festiwalu Wielokulturowego, że będziemy działać pod koniec października, że już dziś mamy garść świetnych pomysłów i co najważniejsze - będziemy chcieli zapraszać, włączać, zarażać ideą kolejne organizacje i grupy!


Więcej szczegółów już wkrótce na naszym Fb i profilach organizacji i osób, które już zadeklarowały chęć współpracy, a są to m. in. Klub Ukraiński w Krakowie - Fundacja Zustricz, Fundacja Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja, Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej "U-Work", Fundacja One World - One Heart, profesor Janusz Mucha.

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.