Koncert charytatywny ‘Rhythm for Refugees’ współorganizowany przez Stowarzyszenie już 15 grudnia w Klubie Alchemia

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny współorganizowany przez nasze Stowarzyszenie, z którego wpływy zostaną przekazane na mieszkańców, którzy żyją obecnie w obozie Moria (Grecja) w ciężkich do wyobrażenia warunkach, bez jakichkolwiek produktów pierwszej potrzeby jak np ciepłe ubrania, buty etc.

Dołącz do nas w Klubie Alchemia, razem z 9 wykonawcami, którzy swoją cudowną muzyką umilą ten wieczór. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na NGO, Projekt Nadziei, który swoją bazę ma na Lesbos. Organizacja zajmuje się organizacją najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców i osób poszukujących azylu, którzy żyją w Morii.
W koncercie wezmą udział:Dominik Plebanek; Arc and Tech Arrows; BalkanArtz; Karol Ochodek; Czikawes; Vaasi Graa; Nasmeh with Wassim Ibrahim, Ola Zawłocka &Tomas Sanchez; Smingus; Sabir duo.

Bilety będzie można nabyć na miejscu. Koszt to 20zł.
Będą także dostępne puszki na zbiórkę pieniędzy. Więc jeśli poczujecie taką ochotę to będzie można także wesprzeć zbiórkę dowolną sumą.

Wszyscy Ci, którzy z różnych powodów nie mogą być na koncercie, ale pomimo tego chcieliby wesprzeć naszą inicjatywę, mogą wpłacić dowolną sumę na konto Stowarzyszenia INTERKULTURALNI PL
45 1240 4650 1111 0010 4007 9430 z tytułem ”Rhythm for Refugees”

Zapraszamy!