Jak przekonać darczyńców do wsparcia mojej organizacji? – szkolenie w ramach Festiwalu Interkulturalia 2018

Zapraszamy na warsztat podczas którego zastanowimy się wspólnie nad tym, jak zacząć fundraising pozagrantowy w organizacji. W trakcie zajęć poznamy uniwersalny model budowania apelu o wsparcie organizacji, obejrzymy przykłady kampanii, które odniosły sukces oraz rozprawimy się z powszechnymi mitami na temat pozyskiwania funduszy dla organizacji pozarządowych. Każda z osób uczestniczących w zajęciach otrzyma także informacje o tym gdzie i jak warto uczyć się dalej fundraisingu.

Rejestracja na:

https://docs.google.com/forms/d/1awsziyDguyRVsh6B1N0ahyLlPS0LL8LLm1gnN5nK-lc


Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2018 roku od godziny 12:00 w Aparthotel przy ulicy Lwowskiej 1 i zakończone zostanie spotkaniem sieciującym.
Zajęcia poprowadzi Andrzej Pietrucha z Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich
– trener fundraisingu i marketingu dla NGO, autor kampanii i rozwiązań promujących regularną i świadomą filantropię osób indywidualnych oraz firm. W latach 2010-2015 prezes korporacyjnej fundacji BOŚ. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim, Charity Marketing and Fundraising (MSc) w Cass Business School/City University w Londynie oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP.

Szkolenie przeznaczone jest dla działaczy/-ek organizacji oraz wolontariuszy/-ek i aktywistów/-ek organizacji działających na rzecz praw człowieka, społeczeństwa otwartego i wielokulturowego.

Partner: